Кантакты
ЗТАА «Сэн-Габэн Будаўнічая Прадукцыя Белрус»
220007, г. Мінск, вул. Ляўкова, д. 41, к. 2, пам. 402
Калі ў Вас узніклі пытанні и прапановы, калі ласка, запоўніце анкету для сувязі са спецыялістам.

Дырэктар
  • Лойка Юрый Леанiдавiч


Памочнік кіраўніка арганізацыі

  • Маеўская Таццяна Станiславаўна
Tania.Maevskaya@saint-gobain.com

Галоўны бухгалтар
  • Оськіна Алена Барысаўна
Alena.Oskina@saint-gobain.com

Спецыяліст па падтрымцы продажаў
  • Карэтнікава Ірына Уладзіміраўна
Irina.Karetnikova@saint-gobain.com  

Спецыяліст па тэхнічнай падтрымцы
  • Кузняцоў Сяргей Уладзіміравіч
Sergey.Kuznetsov@saint-gobain.com    

Маркетолаг
  • Уласенка Наталля Мiкалаеўна
Natali.Vlasenko@saint-gobain.com 

Вядучы спецыялiст аддзела продажаў, брэнды ISOVER, GYPROC, WEBER
  • Міхалап Алег Валерыянавіч
Oleg.Miholap@saint-gobain.com

Вядучы спецыяліст аддзела продажаў, брэнды ISOVER, GYPROC, WEBER
  • Трушкевiч Вiталь Вiктаравiч
Vitaly.Trushkevich@saint-gobain.com

Вядучы спецыяліст па продажам у пра'екты, брэнд ECOPHON
  • Каралёў Аляксандр Уладзiмiравiч
Aliaksandr.Karaliou@saint-gobain.com